Všechno nejlepší! Pokud možno s úctou!

5. října 2012 v 19:36 | K.
Letiště Václava Havla.

Nechápu, proč proti tomu lidé tak zbrojí. Jako kdyby jméno dokázalo něco změnit, nedokáže moji milí, tak proč kvůli tomu tak vyhrocené debaty? Že to stálo spoustu peněz z kapes daňových poplatníků? Na co v dnešní době spoustu peněz nestojí? Myslím, že v česku se z peněž daňových poplatníků financují daleko větší kraviny, něž úcta člověku, který pro Česko něco znamenal. Samozřejmě, pro spoustu lidí " Čechů" zřejmě nic neznamenal, proč také že? Asi je teď in srát na lidi, kteří toho dokázali mnohem víc, než většina z nás..
To on byl tím, kdo nám dal svobodnou možnost cestovat. Spousta lidí bude oponovat tím, že by stejně k revoluci a následovné změně režimu došlo i bez nějakého Havla. Ano, došlo. Ale kdy? Jak by to dopadlo? Byla by revoluce opravdu Sametová?
Popravdě nevím, komunistický režim jsem nezažila, ale mám za to, že nic dobrého to nebylo a doufám, že na tom se shodneme všichni. Tak aspoň zkusme brát pana Václava Havla jako někoho, kdo se nebál toho to změnit, protože i to si zaslouží obrovskou úctu..
Takže Adios Amigos!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Souhlasíte se změnou názvu letiště?

Ano 0% (0)
Ne 100% (2)

Komentáře

1 Smile Smile | Web | 18. října 2012 v 7:21 | Reagovat

Ano, je to vyjádření úcty, ale já bych to nechala tak, jak to bylo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama