Dominus multorum servorum

31. října 2012 v 19:55 | K. |  Žvásty všedních dnů
miluju jí

Asi se budu muset vrátit za tím hodným pánem ve výtvarných potřebách. Je to asi fakt strašně fajn týpek, protože říkal, že se vykašlal na veškerý vystavování svých děl a všechno jede přes blog. A potom, co jsem mu nechala dvacku dýško, jsem se asi stalo oblíbeným zákazníkem, ale to je vlastně jedno, potřebuju skicák! Už dva měsíce a pořád nejsem schopná si to koupit, ale už mám štětce, konečně ty správný, což je neskutečně fajn. Přemýšlím o tom, že sem někdy dám neopravenou verzi mé dys.. ať se pobavíte. Nejvtipnější na tom je to, že všichni očekávaj, že když už nejsem schopná psát bez toho, abych přemýšlela nad tím, jestli je tam p, b nebo d, tak že mi aspoň teda půjde matika, jste na omylu moji milí, nejde mi nic! Jo, kurva je to strašně těžký! Ani nevíte jak..
Jde asi o to, že nic pro Vás není samozřejmost, všechno musíte tvrdě zkoušet a věřit, že to dopabne dobře. (No.. najdi chybu. )
Je těžký napsat něco, co se rýmuje, když ten rým prostě neslyšíš/ nevidíš. Je těžký celkově něco napsat, když.. Vlastně nevím.Všechno tak nějak míchám dohromady, mám tak aspoň trochu pocit, že se v mém životě něco děje. Nudím se, strašně moc a vůbec to není tak, jak jsem si to vysnila, ani trochu. A myslím, že ani to, až mě vylejou z gymplu, nebude tak super, jak by se mohlo zdát.

Každopádně abych už se dostala k tomu, k čemu chci. Nezdá se mám také, že jakýkoliv článek otevřete, je buď o antikoncepci, nebo o panenství? Myslím, že článek ´Jak moc si vážíš svého panenství´ to dostatečně zabil, škoda, že už na Krásné není.. Každá holka by si ho měla přečíst, usoudila by potom, že je skutečně skvělé prodat své panenství ve dvaceti na aukru.. No.. takže ponaučení z toho- Live fast, Die Young, Be Wild, Have Fun! Život je krátkej, ve dvaceti můžeš bejt mrtvá!

Jinak už jsem definitivně rozhodnutá, že chci tetování, už vím i kam ho chci, a co chci. Myslím, že by to byl pěkný dárek k sedmnáctinám. Pochopila jsem, že jsem sice neskutečná bezcitná svině, ale i přesto dám až moc na ostatní, teda seru na názor ostatních jako takovej, ale i tak ve mně něco zanechá, což je chyba.

Kdybychom všichni byli stejní a věřili v ty samé cíle. Nemuseli bychom se respektovat, nepotřebovali bychom žádná pravidla, prostě bychom žili tak, jak jsme si to všichni vysnili. Nebyly by války, nebyly by spory. Akorát by se zvýšil počet sebevražd. Jo, to si myslim. Jo, jsem šílenec, magor, idoit.. Ale je lepší být to, než bý tuctová..

Toť vše, mějte se! ŽIJTE!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Es. Es. | Web | 9. listopadu 2012 v 18:33 | Reagovat

Lana je úžasná. Po dlouhý době někdo originální. Je neuvěřitelně insirativní umělkyně.

Nech si dát tetování, tetování jsou super!

Víš, že šílenci jsou nejlepší?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama