Říjen 2012

Dominus multorum servorum

31. října 2012 v 19:55 | K. |  Žvásty všedních dnů
miluju jí

Asi se budu muset vrátit za tím hodným pánem ve výtvarných potřebách. Je to asi fakt strašně fajn týpek, protože říkal, že se vykašlal na veškerý vystavování svých děl a všechno jede přes blog. A potom, co jsem mu nechala dvacku dýško, jsem se asi stalo oblíbeným zákazníkem, ale to je vlastně jedno, potřebuju skicák! Už dva měsíce a pořád nejsem schopná si to koupit, ale už mám štětce, konečně ty správný, což je neskutečně fajn. Přemýšlím o tom, že sem někdy dám neopravenou verzi mé dys.. ať se pobavíte. Nejvtipnější na tom je to, že všichni očekávaj, že když už nejsem schopná psát bez toho, abych přemýšlela nad tím, jestli je tam p, b nebo d, tak že mi aspoň teda půjde matika, jste na omylu moji milí, nejde mi nic! Jo, kurva je to strašně těžký! Ani nevíte jak..
Jde asi o to, že nic pro Vás není samozřejmost, všechno musíte tvrdě zkoušet a věřit, že to dopabne dobře. (No.. najdi chybu. )
Je těžký napsat něco, co se rýmuje, když ten rým prostě neslyšíš/ nevidíš. Je těžký celkově něco napsat, když.. Vlastně nevím.


je to špatně

25. října 2012 v 22:36 | K. |  tttéma..
Něco je špatně,
Vzpomínám si matně.
Na předchozí noc,
Bolí to, vcelku dost

Nebojím se rána,
Nebojím se noci,
Bojím se, že ty,
necháš mě tu bez pomoci.

pátý

6. října 2012 v 22:17 | K. |  Výkřiky do tmy
Chci, chci, chci toho skutečně tak moc?

Všechno nejlepší! Pokud možno s úctou!

5. října 2012 v 19:36 | K.
Letiště Václava Havla.

Nechápu, proč proti tomu lidé tak zbrojí. Jako kdyby jméno dokázalo něco změnit, nedokáže moji milí, tak proč kvůli tomu tak vyhrocené debaty? Že to stálo spoustu peněz z kapes daňových poplatníků? Na co v dnešní době spoustu peněz nestojí? Myslím, že v česku se z peněž daňových poplatníků financují daleko větší kraviny, něž úcta člověku, který pro Česko něco znamenal. Samozřejmě, pro spoustu lidí " Čechů" zřejmě nic neznamenal, proč také že? Asi je teď in srát na lidi, kteří toho dokázali mnohem víc, než většina z nás..
To on byl tím, kdo nám dal svobodnou možnost cestovat. Spousta lidí bude oponovat tím, že by stejně k revoluci a následovné změně režimu došlo i bez nějakého Havla. Ano, došlo. Ale kdy? Jak by to dopadlo? Byla by revoluce opravdu Sametová?
Popravdě nevím, komunistický režim jsem nezažila, ale mám za to, že nic dobrého to nebylo a doufám, že na tom se shodneme všichni. Tak aspoň zkusme brát pana Václava Havla jako někoho, kdo se nebál toho to změnit, protože i to si zaslouží obrovskou úctu..
Takže Adios Amigos!

Sama v sobě

1. října 2012 v 19:30 | K. |  Undisclosed desires
*
Jsem jen démonem,
ztraceným v prokletym světě .
jsem jen tónem,
v tvý poslední směšný větě
-
Dokážeš si představit
Nás dva, někde dál?
Dokážeš se postavit
Tomu, čeho se tak bál?
-