Prázdný.

5. března 2012 v 22:10 | K. |  Žvásty všedních dnů
Já se vlastně neumim správně rozhodovat, ale aspoň vim, že dělám chybu. A jo, asi počítám s tim, že mě všichni budou podporovat a budou mi říkat, jak to bude fajn. Něco jako: neboj, to dáš. Nebo tak. A ono nic, vůbec. Naopak všichni my prostě najednou začli říkat jaká je to chyba. Já to kurva vim. Ale mě to fakt baví, čekat na to už to bude v prdeli. Mohla by to bejt fajn změna. Vždycky jsem měla nějakej sen, kterej se asi konat nebude. Ale nikdy není pozdě vymyslet si jinej. Chce to jenom chtít. Chce se to jenom pohnout z místa a začít něco dělat. Chytrá, inteligentní a bohatá už teda prej asi nebudu. Asi čas na to na všechno začít srát s ještě větší vervou a začít dělat věci jinak, tak jak chci já. Furt mám dost peněz na to, aby to mohla bejt fajn zábava. Já vám řikám, bude to legendární, i kdybych kvůli tomu měla třeba zbytek života sedět doma. Protože, proč bych měla bejt taková, jaká chci bejt? Víš, bylo by strašně fajn neřešit to (nic) a nepotřebovat slzy..

Are we demented or am I disturbed? The space that's in between insane and insecure. Oh therapy, can you please fill the void? Am I retarded or am I just overjoyed. Nobody's perfect and I stand accused. For lack of a better word, and that's my best excuse.

Viktor je zpátky v mojí hlavě, asi pryč nikdy nebyl, ale přišlo mi to jako fajn začátek novýho odstavce. Pocity z něj jsou asi ještě moc čerstvý. Ale každopádně úplně jiný, než kdykoliv předtím. Jsem naštvaná na sebe i něj a zároveň mi chybí, každou minutu víc. Mám chuť mu zavolat, napsat nebo poslat holuba. Ale ten strach z toho ne, je moc silnej. Tak mi kurva řekni, co mám dělat?! Chce to další znamení, osude, bože, Kurte, nebo prostě někdo! Pořád nechápu to, co se mnou dokáže udělat. Jedno slovo a já se sesypu na kolena, protože on na mě mluví. Jeden dotek a já se klepu ještě dvě hodiny potom. Protože, on je.. S ním si naprosto na nic nehraju, tim to je. Žádný jaká chci bejt, prostě to jaká jsem. Vlastně mu to, že ho miluju říkám strašně často, jenom to asi prostě zní až moc ironicky. Myslela jsem si, že na to všechno, co bylo, zapomněl. Ale ne, pořád má nějaký drobný narážky. Že já kráva mu prostě nepadla k nohám hned, jak jsem ho viděla. Lepší bejt zoufalá, mít na tapetě v mobilu jeho fotku a všem vykládat jak strašně ho miluju. Ale ne, já prostě vždycky musim mít něco extra. Chtěla bych mít tak o stopadesát procent vyšší sebevědomí, bylo by to mnohem lehčí. Asi. Prostě se sebrat, projít tou temnou ulicí zazvonit u něj a říct mu to všechno. Vlastně ani nepotřebuju, aby ke mně cejtil to samý jako já k němu. Jenom chci, aby to věděl.

Vlastně už asi nemám, co víc napsat. Protože proste nevim. Tak nějak si pořád řikám, že potřebuju něco, co to zlepší, něco, co mi řekne, ať už sakra začnu dělat. Pořádnej kopanec ( do hlavy).

Všichni nějak strašně moc řešej moje narozeniny a jsou strašně v šoku z toho, že já to naprosto neřešim. Tak zaprvé, já mám ráda neplánované akce, to to narozeniny fakt nejsou, a za druhý, proč z toho dělat takovou komedii, stejně to nic nezmění, všichni budem i nadále stejní, akorát si budem hrát na něco víc. Budem dělat jak strašně je to všechno fajn a jak se máme rádi a proto neprosto nerespektujem svoje názory a neustále za sebe děláme něco extra. A hlavně to štěstí, hlavně se všichni tvařme šťastně. já mám perfektní ´emerikn smajl´ ,víš?
Asi ukradnu Puškina z knihovny, jako ta knížka se nikde nedá sehnat. A to jsem obešla čtyři knihkupectví. Vím, že v nějakym antikvariátu jí určitě maj, ale hledat jí tam, na to jsem moc líná a navíc krádst v knihovně mi přijde ještě víc kůl, než krást v domově důchodců, zvlášť když je ta knihovna školní a nikdo na to nikdy nepřijde. To je sakra tak těžký najít jednu jedinou básničku?!

Už jsme rozhodnutá, ke konci jara bude mít K. červenou hlavu. Ano, strašně moc mě baví o sobě psát v třetí osobě. Yeah!

666 slov, ha!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 S. S. | Web | 6. března 2012 v 17:56 | Reagovat

červenou hlavu? drsný! taky jsem chtěla mít červenou hlavu, ale asi si jí nakonec obarvim na černo, protože červená by mi asi moc neslušela no :D
nevim přesně o co s tim viktorem jde, ale musí to bejt strašně fajn mít člověka, před kterym nemusíš absolutně nic předstírat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama