Leden 2012

Jsem snad vinna?

22. ledna 2012 v 20:26 | K. |  tttéma..
V tu chvíli jsem si připadla nevinna, teda oproti zbytku svého života jsem rozhodně byla. Ale všichni mě měli zaškatulkovanou jako člověka, který by toho byl schopný. A kvůli dnešku rozhodně nebyli ochotni změnit názor. Vlastně nikdy nebyli schopní změnit nic. Asi proto jsem odešla. Proto tu teď stojím. Kapky deště si nechávám stékat po obličeji, miluji ten pocit a někdo mě nikdy nebyl schopný pochopit. Déšť všem přišel jen jako něco, co jim zničí účes. Pro mě však znamenal naprosto něco jiného. Vždy se po něm tak krásně vyčistil vzduch. A to jsem dnes v noci potřebovala jako sůl. Stojím tu, v naprosto prázdné ulici a nevím co dál. Celý život jsem si o sobě chtěla rozhodovat sama, možná proto byly hádky s rodiči na denním pořádku, ale teď, teď potřebuju pomoc.

..she ran away in her sleep..

17. ledna 2012 v 19:37 | K. |  Žvásty všedních dnů
Vyznám se v tobě ještě víc než si myslíš, ještě víc něž jsem ti řekla. Proto vím, že si jedna z toho mála lidí, co mě chápe a co při mně stojí, děkuju.

You are my heroin

8. ledna 2012 v 15:47 | K. |  Žvásty všedních dnů
Naprosto mi nevyhovuje psát cokoliv na notebooku, nejde to je takový strašně neosobní a ještě ke všemu najdou heslovat dokumenty. (vím, že jdou, ale na to abych věděla jak, jsem moc líná a blbá) No nic. To asi nezměním. Už zase píšu naprostou hromadu nic neříkajících keců. Mám úplně plnou hlavu, ale nějak to nedokážu ventilovat. Já, ty, on, ona a vůbec všichni.

Fuck It, I'm Young!

6. ledna 2012 v 16:39 | K. |  tttéma..
Cesta za lepším životem.

Ztratil jsem hlavu v davu a zase sám, v podivnym stavu si plavu vstříc myšlenkám, na lepší zítra na lepší okolní svět na lepší jitra na lepší cesty zpět.

Zase jsem hledala inspiraci v článcích ostatních blogerů, vím je to špatně. Kazí mi to můj vlastní (ne)objektivní pohled. Někdy je to skvělí a já si řeknu, že vlastně vůbec nemá cenu, abych něco psala. Všechno už bylo jedno řečeno. Ale větší část článků mě naprosto dorazí. Na první pohled je pro mě atraktivní vlastně každý článek, který má jakýmkoli způsobem zajímavý nadpis. Ale většinou je to cosi šílenýho, růžovýho a má to hodně Mucíqů. Tak třeba to jednou bude lepší.