Brány z písku, brání světlům někde v nás..

30. prosince 2011 v 20:56 | K. |  Žvásty všedních dnů
Miluju tmu. Miluju ten pocit ničeho.Jenom tam tak stojíš ve velkym triku a směješ se, nic jinýho ani dělam nemužeš. Protože, kdybys dělala začala by sis uvedomavat jak strašný to je. Jo, kurva chcípla mi Aloe (poslední)

Prášky, prášky, prášky, myslím, že je to jenom placebo, vůbec nezabírající placebo. Iluze ten legální fet..Byli doby, kdy jsem ze všeho vinila ostatní, bylo to fajn. Ale asi to tak nemůže bejt napořád, za všechno si můžu sama. A jo, jsem v prdeli, a ještě ke všemu bez Aloe. Byla moje zelený světílko v tomhle šedivim světe ( což mi připomíná: Zelená, vůbec se neopovžuj přestat psát, nebo tak něco, to už by bylo neprosto nezeleno! )

Ležíš v posteli a brečíš, pomáhá to? Asi jo, tolik nepřemejšlíš.( Asi jsem disgrafik, já vim je to strašně vtipný, dokud někdo se stašně moc vtiptnýma písmenkama před jménem neřekne, že je to pravda.) Svět není špatnej, doba taky ne, ani lidi za to nemůžou. Je to celkove špatný já jsem špatná. Takový 3-4 roky zpátky bylo líp, o tý době předtim ani nemluvim. Lidi lžou, zapomínaj. A já mám sakra dobrou pamět. Ale jsou věci, který se tak nějak nezapomínaj. Vzpomeneš si aspoň někdy? Pořád přemejšlim nad změnou, nad tim jak bejt sama sebou. A já vlastně sama sebou jsem. Ale nechci.

Občas se to ve mně strašně pere.
Zůstat s nima ještě tak měsíc, tak jsem na tom stejně jako oni. Bylo by mi líp? Něco si šlehneš, něčeho si šnupneš a máš se fajn. Nebo ne? Já už nevim, nevim naprosto nic. Všechno je ještě jednoduší než se zdá, záleží jenom na úhlu pohledu. Proč všichni na rovinu neřikaj co si vážně myslej. Bylo by to lepší ale nejde to. Vidim to na sobě takovej člověk nemůže mít pravý přátele. A ještě když je jako já, a příleze jenom když něco potřebuje. Prostě prototyp ideálu. Obstrašující případ schovávající se pod maskou bezcitnýho, cinickýho hajzla. Už mě to nebaví. Ale jiná bejt nemůžu, zatím.

Proč si tady jenom stěžuju? A kde jinde sakra!
Doma? ...
U přátel? Nejsem typ člověka, kterej má na stěžování nárok. Ikdyž mě úpně udivuje co všichni dělaj, když nasadim vážnej tón. Možná bych to někdy mohla zkusit.. Nejhorší ale je, že by to stejně nikdo nepochopil. Na co já si můžu stěžovat. Dům jak kráva, každej rok novej mobil, noťas,.. Jo, mám na co si ukážu, ale já neukazuju. Mám všeobecnej strach z nepochopení.( určitě je to stejně závažná nemoc jako disgrafie)

Jsem naskutečně vděčná svýmu mozku za to jak podporuje moje mluvení sama se sebou, je to strašně dobrý bejt člověkem kterej říká všechny svý malicherný poblémy a zároveň člověkem, kterej naslouchá. Co já tu ještě furt dělám? Chci letět do vesmíru, bez kyslíkový bomby vylíst ven a věřit v boha, ďábla něbo něco takovýho. Prej to dává neději.

Úplně žeru tech svejch několik tejdů v roce, to zní jako reklama na vložky co se dají jíst, takže ne je to blbá věta. Jenom tak ležim v posteli a nejsem schopná vůbec ničeho. Brečim, nebo prostě jenom tak čumim do stropu. A ty mami, neřikej, že to vůbec nevíš. Protože jak bys to sakra mohla přehlídnout. Možná je to lepší, nechci aby si to řešila. Ale i tak všímáš si mě vůbec? Pořád to zní jako reklama na vložky, ale tak jo odhalím kouzlo nepochopení, mluvim tady o pár ( dva, tři,..) týdnech ročně, kdy jsem fakt v háji ale už si zvykám.

Uprostřed skoro prázdnýho pokoje mi leží Vánoční taška s tim odporně kýčovitym santou klasem, nechápu kouzlo vánoc. V rámci svátení nálady u nás byli milí kopíráci z vydlákova ( já vim, měla bych bejt milejší, příbuzný si nevybíráš), jůvažůva oboum se nám kroutěj vlasy.. Jasná známka toho, že jsem příbuzný a úplně stejný. Když pomiju to že ona je blondýna a já bruneta. Už zbývá asi jen tisíc rozdílů. Ale ten nejpodstatnější je, že já nechci bejt jako ona.

Je to semnou špatný, nějak přestávám mít potřebu měnit svět. Nejde to.

A abych nezapomněla. Nejvíc nejlepší rok 2012. ( čt1 Silvestr 79, doporučuju) Hodně zábavy ;)


Věř nebo ne, ale já ten zprávnej úhel jednou najdu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Meggy Meggy | Web | 5. ledna 2012 v 19:36 | Reagovat

Líbí se mi tvůj styl psaní. Protože mě baví číst takovýhle výlevy. Ale je pravda, že je asi moc neumím komentovat, no.

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 4:04 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama