Sedí, čumí, kouří

10. listopadu 2011 v 21:58 | K. |  Žvásty všedních dnů
Všechno mi splývá, podzim 2007/8/9/10/11 furt z toho samýho okna vydim ten samej opadanej strom. Mám v hlavě strašně moc myšlenek, potřebuju je dostat ven.
Nejde mi psát, ještě tak před hodinou by to šlo ale teď už ne. Ale..


Chci si sednout na obrubník pod ten strom, zapálit si. Neřešit ty učumený lidi všude okolo. A tu příšernou kameru taky ne. Nechat všechno proudit, přitom mít vedle sebe člověka, kterej mě bude poslouchat a řekne mi co dělat. Víš já už prostě nevim.
Všechno je jinak. Těch tisíc věcí proč se změnit, nějak přestává mít smysl. Všechno je nějak nesmyslný. Od čeho jsou přátelé, když ti nepomůžou, když si naprosto v prdeli? Proč nemůžu bejt taková jaká chci bejt? Proč to neni ok?
Nejde o to, že by mi něco nešlo, že bych ve škole propadala. Ne. Jde o to, že nevim proč. Nevim, proč dělat každej den to samý, proč se celej život hnát za tim bejt úspěšná a vážená a bůhví co ještě. Když nás stejně všechny spálej v tý samý peci a nikdo se nebude ptát co jsme byli. Tak proč se ze sebe snažim dělat něco co nejsem.
Vim, že to bude znít hnusně, ale občas si vážně řikám, teda spíš hledám nějakej důvod proč se bavim se všema lidma okolo. Stejně mě nikdo nechápe. Asi protože mám neskutečnou potřebu pořád mluvit. Jo tim to bude. I lidi co mi přišli fajn už tak fajn nejsou, "tjn" co to sakra je, a že zrovna ty?

Už jsem sem někdy psala jak strašně miluju Prahu? Tu večero-noční. Akorát mě tak trochu deptaj ty lidi ve skvělim oblečení všude okolo. každopádně miluju Prahu, je strašně vtipný dívat se na ty lidi co furt někam pospíchaj. Stoupnout si na václaváku před nějakou banku, co má ve výloze něco šíleně hustýho. Hejbe se to stejně jako ty. Vydržela bych u toho stát hodiny a poslouchat nějakou ruskomatriošskou hudbu, která hraje v obchodě se suvenírama. Vážně bych chtěla tašku s nápisem Moscow. Vlastně asi po ničem jinym netoužim.
Příjde ten svět tak strašně vadnej jenom mně? :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Niko Tin Niko Tin | Web | 11. listopadu 2011 v 10:42 | Reagovat

nesnaž se bejt taková jaká chceš bejt, tim se budeš jenom vnitřně ničit. prostě se uvolni a bud sama sebou! život je krátkej, tak proč to tak hrotit? ;)

2 Niko Tin Niko Tin | Web | 11. listopadu 2011 v 10:42 | Reagovat

jo a začni věřit! mě to pomohlo dostat se z klece, kterou sem si sama vyrobila. tradá

3 P€ŤULK& P€ŤULK& | Web | 11. listopadu 2011 v 10:46 | Reagovat

Takové pocity mám občas taky. Nedávno jsem se zastavila v podchodu v Ostravě a řekla si, že ten čas tak nějak děsně letí a že všichni jen spěchají a nevychutnávají si své chvilky a okamžiky a najednou do mě asi 10 lidí vrazilo a já tam tak stála uprostřed, v uších nějakou super písničku a tlemila jsem se, jak do mě ostatní od spěchu naráží :D Byl to super pocit! Zajeď si do Prahy a kup si tu tašku! Je třeba ty kousíčky štěstí začít sbírat dokupy :))

4 $tranger ^^ Girl $tranger ^^ Girl | 16. listopadu 2011 v 19:22 | Reagovat

Svět JE vadnej.
Já už se s lidma nebavím. Sedím, čumím do blba a nemluvím, protože mě to unavuje. Stejně všichni řeknou jenom to -tjn, njn, co už, to bude dobrý - tak proč se někomu svěřovat. Je lepší mít blog, nadávat tam a neřešit realitu. Jo, kéž by to tak šlo pořád.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama