první etapa: Velké ségra.

13. listopadu 2011 v 21:52 | K. |  Superhrdinové odhalte svou identitu! (něco o mně)
Tak jo, rozhodla jsem se, že tady prostřednictvím pár článků, které bych chtěla publikovat během Listopadu, představim svou oblíbenou hudbu.
Články nebudou uspořádány chronologicky a už vůbec logicky. Každej článek bude (krátkej) věnovanej nějaký určitý etapě mýho života. A písničky, popřípadě skupiny budou do článků umístěny podle toho proč je vlastě poslouchám. ( Asi to bude taková zvláštní forma poznámí sama sebe.)Takže první etapa: Velké ségra.

Jo, to byly zlatý časy, prej sem v tý době žila v neprosto nereálnim světě, kterej jsem si s nim vymyslela. Až teď se dozvídám, že mi to spousta lidí záviděla. Bylo to krásný, ale všechno jednou končí. V týhle době sem se s těma koncema ještě nějak dokázala vyrovnávat. Asi jsem ještě byla čistokrevnej beran a nic moc dlouho neřešila.

A proč velká ségra?
Úplně jednoduchý to je. On byl a je na svůj věk strašně vyspělej. Byl úplně skvělej. A měl starší ségru.
A díky ní jsem začla poslouchat Green Day. To byl asi tak nějak první krok k tomu co poslouchám doteď. Později taky fixu, a tak trochui Kluse. Ale to bylo řádově tak o tři roky později než GD. Tyhle interpreti se od většiny ostatních co poslouchám, lišej tim, že je táta neschvaluje. Fakt nevim proč.

Ona má sice raději jejich starší tvoru, ale já jsem o šest let mladší a mám ráda tu novější ( Idiota) , to ale neznamená, že bych ostatní písničky neposlouchala.

Když jsem tuhle bandu z San Piego City slyšela poprvý nijak moc mě neoslovila, možná právě proto jsem jí tak osovená teď.

Asi protože ona, ta velká ségra, má narozeniny o dvacet dní dřív než já, zpíval k narozeninám jí a ne mně.

Tak to je pro dnešek všechno. Příště ,asi budou písničky na kterých jsme vyrůstala..

Akorát mám teda, takovou menší tvůrčí krizi. Nevim do jaký rubriky tyhle články řadit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kdo?

Green Day 50% (6)
Tomáš Klus 16.7% (2)
Vypsaná fiXa 33.3% (4)

Komentáře

1 BuffynQa » btvsweb BuffynQa » btvsweb | Web | 14. listopadu 2011 v 22:03 | Reagovat

Tomáš Klus ♥ ;).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama