Get your philosophy from a bumper sticker

20. listopadu 2011 v 22:31 | K. |  Žvásty všedních dnů
bla, bla , bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla , bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla , bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla , bla, bla, bla, bla, bla.. Je užasný jak ti po nějaký době slova neprosto přestávaj dávat smysl.

Na ksichtbuku zas všichni píšou jak strašně někoho milujou a ani ho v tom příspěvku nejsou schopný označit, tak sakra když někoho miluju i přesto že mi zlomil srdce, tak ho aspoň označim, ať všichni vědi o koho jde. ( já vim, když mě to tak sere tak proč to vůbec čtu, nevim)..


Ale jinak se mám fakt fajn, naučila jsem se používat ty divný tlačítka na kulkulačce ( strašně težký slovo) co se nikdy nemačkaj. Umím napsat spoustu písmen, to bude mít matikář radost ( "co to děláš? ""Píšu?" "aha za nás šlo napsat jenom blbec." "To mně nejde ale jde mi napsat máma a taky píča" jo já se při matice nenudim ). Měla bych napsat nějakou úvahu na sloh, ale nějak nemám náladu uvažovat, teda mám, ale ne tak abych to mohla jakymkoli způsobem publikovat. Takže asi nic.

Rozhodla jsem se, že už na něj seru. Já vim kážu tady, jak lidi neoznačujou a nikdo neví o kom mluvěj. Tak jo. Seru na tede Viktore. ( to je božský jméno, poslední dobou jsem nějaká ulítlá na V) Je naprosto úžasnej a nikoho lepšího neznám ale už na to nemám. Už mě ani nezdravý, sice mě neviděl, ale co je to další debilní důvod. A prostě budu brát toho prvního co příjde, teda už na nějaký vyjímky. Kašlu na nějakou lásku, bez ní je to lepší. Nelámeš zbytečně srdce sobě ale ostatním. Což mi připomíná, že se mnou po roce a půl po našem " rozchodu?" poprvý promluvil K. , krásnej pocit. Třeba už je to ok, a budu ho moc zase normálně potkávat a konečně zas dělat, že se známe. Jo, asi jsem mu fakt ublížila. Ale víš co? Mě to vůbec nebolelo, z mí strany v tom vlastně žádný city nebyly.

Bylo to vážně? Ty proležený noci pod hvězdama, ty nikdy nekončíci hodiny když jsem se tě mohla dotíkat, a co tvé dotiky, myslel jsi to vážně? Co ty polibky v děšti, co to Miluju tě? Proč?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Larria Larria | Web | 21. listopadu 2011 v 19:57 | Reagovat

Bla, bla, bla... jo, nějak tak. A přestože člověk kecá kraviny, něco v těch prstech ho popohání a on musí psát dál a prostě píše a potom si to čte a zase kulí oči na to, co napsal a rubrika "smazané" je o něco plnější.

Jo, milujou, strašně moc je milujou, a pomalu to začíná být směšný, člověk myslí, že spadne ze židle a bude se smát do konce života, protože vrcholnost ubožáctví je svěřovat se tím těm 300 "přátelům" na xichtbooku. Možná čekají, že jim lidé budou posílat zprávy typu: "A kdo to je?", možná se chtějí zviditelnit. Heh.

Ser na Viktora... správně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama