nadpis? na co..

4. října 2011 v 21:37 | K. |  Žvásty všedních dnů
Podle mě by bylo velmi inteligentní, kdyby články nemusely mít názvy. Život by byl mnohem jednoduší.

Naprosto nemám formu na to něco napsat ale chci. Štve mě psaní všema desti, nechápu proč bych se to měla učit, když si bohatě vystačim i se čtyřma prstama.. Ale prostě se musí psát desti, tak se to nauč a zapadni to tý společnosti kancelářskejch krys. Nebaví mně to a nechápu proč se to mám učít, když se i bez toho obejdu. Takže by se to mělo zrušit, život by byl ještě o něco jednoduší, krysi by vylezly z děr, kterejm řikaj kanceláře a zjistily by, že existuje i něco jinýho než, co vlastně? Ale si to vědi i když jsou zalezlý v dírách. Lidi mi dost často řikaj, že nemám až tak moc přemejšlet. Ve vlastnim zájmu a v zájmu ochrany okolního obyvatelstva.


Jenže teď mám na přemejšení čas, spousty času.. Furt mám čas, možná proto mic nestíhám. Možná taky proto, že jsem strašněj flegmatik po mamince a po otci sem prej inteligentní. Říká on.

Proč je furt tma? Když jdu do školy je skoro tma, když jdu ze školy tak taky.. ( a ne nejezdim metrem) Je to strašně unavující, vypadá to jako když je noc, ale spát nemůžeš. Je to stejný jako postavit před hladovýho člověka jídlo a jíst. Jo zapomněla sem říct, že ten hladovej člověk musí bejt zavřenej ve skleněný krabici. Nerozbitný krabici. Možná by tam mohl mít malí průduchy aby cejtil vůni a vzduch, hlavně nezapomínat na vzduch. I když mohl by to bejt i člověk ve vákuu, kterej jenom uboze kouká na svět kolem sebe, na dýchjící lidi. Chudák umře, a ani nemůže říct " tak a teď příjde můj poslední nádech" nebo něco v tom smyslu. Minutu tichu za něj. Takže proč je sakra tma.. Miluju blog, hlavně kvůli tomu, že sem fakt můžu psát všechno co mě napadně.

Moje jakože bf, mi snad po dvouch měsících konečně dodá fotky z prázdin. Mám trochu strach, jestli fakt budu na každý fotce s nim.. A zas to bude znova jestli se s nim vídím a blá blá blá. Ne, nevídám. To ale neznamená, že nechci. Chci,chci strašně moc, chci se ho dotíkat, potřebuju s nim mluvit.. Vlastně je všechno skvělí do tý doby než mi ho někdo připoměně. Ale to jediný mě ujištuje, že nebyl sen , ten nejkrásnějí.

I have nothing laft to lose.. nevim ale tuhle větu fakt žeru. Nevim nechápu se, tak čau

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 P€ŤULK& P€ŤULK& | Web | 8. října 2011 v 13:28 | Reagovat

Žeru Tebe i Tvé články, jsou skvělé! V hodně věcech mi připomínáš mě samotnou. Všemi deseti už nepíšu 4 roky a žiju. A Tvé myšlenky se mi moc líbí, taky jsem nedávno uvažovala proč je ráno tma, ne že by mi to vadilo... začalo mi to vadit ve chvíli, kdy jsem v té tmě musela jít do autoškoly a jezdit, brrr. Mám husinu.

2 zelená zelená | Web | 9. října 2011 v 18:12 | Reagovat

psaní všema deseti je na nic, taky píšu pár prstama a rozhodně rychlejš, než když mě to nutili dělat všema deseti :D jo, a s tou tmou počkej až se změní čas a bude se stmívat o hodinu dřív.. na nic :/

3 Lucienne Fou Lucienne Fou | Web | 10. října 2011 v 19:30 | Reagovat

haha, podle mě je psaní všemi deseti taky uplná blbost! Nechápu, proč bych to měla umět, když stejnak píšu rychlej dvouma, třema nebo čtyřma nebo kolika, že to píšu...?:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama