Dost dobrá?

11. října 2011 v 21:22 | K. |  Žvásty všedních dnů
Víš co mě nejvíc sere?
Nejvíc seru já sama sebe.


To moje strašný nesebevědomí. To jak působim na lidi okolo sebe, a to jak působim na sebe.
Málo kdo by asi do holky, kterou nikdy v životě nikdo neviděl brečet, řekl, že skoro každej večer probrečí. Nikdo by asi do holky, která má tak strašně sebevědomý stěry na všechno, neřekl, že v sebe samu nemá ani kapku důvěry. Na svý okolí působim a asi se i snažim působit jako někdo, kdo nechce jít s davem. Jako někdo, kdo chce bejt jinej. A přitom to jediný co mi dává sílu je ten dav lidí okolo mě do kterýho zapadnu. A musim působit tak aby mě ty lidi brali, nechci nic jinýho než někam zapadnout a plout si s davem lidí, který budou stejný jako já. Stejně tak naprosto neschopný věřit si v čemkoliv ale přitom působit strašně sebevědomně. Jenže takový lidi se strašně špatně hledaj, protože nikdy nejsou takový jaký se zdaj.
Poslední dobou mám pocit, že mě naprosto nikdo nechápe, nezná, neví co jsem zač. Ani já to nevim. Jsou lidi co maj problém komunikovat s cizíma lidma, já mám problém komunikovat s lidma, který znám. Mám problém se komukoli otevřít. Dovolit mu pochopit to co se snažim pochopit i já. Chci dokázat pochopit tu cizí osobu ve mně ( mám trochu pocit, že tahle věta hraničí s nějakou psychickou poruchou), chci jí rozumnět.
Přátelé a rodina mě maj za někoho, kdo nic moc dlouho neřeší. Ale ne, já si vždycky najdu nějakej problém, kterej nějakou mojí část zasekne na určitym místě. Já sice jdu dál ale kus mě tam zůstane. A tech kusů, už je takhle rozházenejch spousty. Ale já ty věci potřebuju hodit za hlavu. Jo vim, že to zvládnu. Vim, že za chvíli už tady bude jenom další kus mě. A já se zas budu chovat jako ten člověk, ten člověk, perfektně zapadající do davu..
Občas mám pocit, že už se tak nechci chovat, víš proč působim jako necitlivej, nic neřešící člověk? Protože nemám potřebu, každej svůj problém někomu vykládat. Moje problémi mi příjdou naprosto bezvýznamný, i když nejsou. Ale vidíš už jsme zase zpátku u tý důvěry v samu sebu..


Vim, že tenhle článek asi nejde pochopit, ale potřebovala jsem to napsat. Hned je mi líp.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katýsek Katýsek | Web | 12. října 2011 v 20:37 | Reagovat

Taky mám takový chvíle, kdybych nejradši všechno vypsala .. a i když jsi na konci psala, že to nejde pochopit - Jde, já jsem tak napůl tvůj případ. Těžko se seznamuju s lidma a jelikož jsem v září nastoupila do prváku, tak jsem se až divila, jak v pohodě se tam seznamuju, ale už dneska cítim, že se mi do tý školy nechce, protože tam vlastně nemám nikoho komu bych mohla věřit a o všem popovídat. Neboj se, že jsi sama z těch, kteří nezapadnou do kolektivu. Mívala jsem večery, který jsem taky celý prořvala a třeba jsem ani nevěděla proč brečím, ale hlavní myšlenka byla vždycky ta, že mi chybějí ty známí lidi kolem mě -> ti opravdoví přátelé!

2 Katýsek Katýsek | Web | 12. října 2011 v 20:40 | Reagovat

A k mému článku: Potěšila mě tvoje výhruška! :) .. už budu psát! Alespoň, že vím, pro koho a kdo je mi věrný! ;) děkuju!

PS: odmocniny bez kalkulačky? Snadno, když ti hodný pan učitel dá číslo jako: 81 nebo 36 .. :)

3 Niko Tin Niko Tin | Web | 20. října 2011 v 12:32 | Reagovat

děkuju za blahopřání :)
jinak byla jsem úplně stejná a možná někde v hloubi ještě sem, ale byla sem u psychologa, kvůli čemu na tom nesejde, ale on mi řek, že já sem jiná než ostatní tak at se nesnažim zapadnout, že mě dycky někdo bude mít rád, hlavně at všem ukážu jak sem vyjímečná. už rozumíš? ;)

4 helpg helpg | 29. října 2011 v 15:38 | Reagovat

Ahoj, máme to podobné. Jenže já spíše zapadám do té skupiny lidí. Chci být stejná, chci mít šílenej styl, který mají všichni kolem mě, ale zatím jsem ta šedivá myška....
Ostatní si myslí, že jsme ta usměvavá holka, které je všechno jedno, ale vevnitř mě to vře...

5 shake-it-up--na-parket shake-it-up--na-parket | 2. listopadu 2011 v 20:54 | Reagovat

super článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama