Říjen 2011

Hřebíkem lze k libovolnému předmětu přitlouct jiný libovolný předmět?

31. října 2011 v 21:43 | K. |  Žvásty všedních dnů
Už zas začala každo roční buzerace. Já prostě fakt nevim co chci k vánocům..

Ty posuny času mě naprosto ničej, jdeš spát v 11 jenže je vlastně 12. A tak nějak celkově mám celej den posunutej, dneska jsem se třeba musela dívat na tu blbost co dávaj před Earlem. Mám o hodinu víc. A jsem nějaká divná. Celej den chytám neskutečný záchvaty smíchu. Na to, že kdykoliv když se směju brečim už jsem si zvykla. Ale na to, že nemůžu dejchat už jsem si nějak odvykla.
Ale jo, asi už jsem tomu konečně přišla na chuť- Hrdinové nekecaj a jdou do tmy..

Pour my life into a paper cup

21. října 2011 v 21:57 | K. |  Žvásty všedních dnů
Poprdele už se změnama. Celej tejden se všem snažim vysvětlit, že i když se člověk chce změnit, tak to většinou nejde. Protože společnost v který se pohybuje mu to nedovoluje. Nikdo nechce změny ale všichni se chtěj měnit. A některejm se to i daří. A to naprosto degraduje mojí teorii. Nemohla bych bejt Einstein, vždycky se najde někdo kdo ti naprosto zničí představy, sny a tak nějak všechno. A skoro vždycky je to člověk, od kterýho se to nedá čekat.

Dost dobrá?

11. října 2011 v 21:22 | K. |  Žvásty všedních dnů
Víš co mě nejvíc sere?
Nejvíc seru já sama sebe.

nadpis? na co..

4. října 2011 v 21:37 | K. |  Žvásty všedních dnů
Podle mě by bylo velmi inteligentní, kdyby články nemusely mít názvy. Život by byl mnohem jednoduší.

Naprosto nemám formu na to něco napsat ale chci. Štve mě psaní všema desti, nechápu proč bych se to měla učit, když si bohatě vystačim i se čtyřma prstama.. Ale prostě se musí psát desti, tak se to nauč a zapadni to tý společnosti kancelářskejch krys. Nebaví mně to a nechápu proč se to mám učít, když se i bez toho obejdu. Takže by se to mělo zrušit, život by byl ještě o něco jednoduší, krysi by vylezly z děr, kterejm řikaj kanceláře a zjistily by, že existuje i něco jinýho než, co vlastně? Ale si to vědi i když jsou zalezlý v dírách. Lidi mi dost často řikaj, že nemám až tak moc přemejšlet. Ve vlastnim zájmu a v zájmu ochrany okolního obyvatelstva.