Za všechno můžou autobusáci

23. září 2011 v 22:09 | K. |  Žvásty všedních dnů
Ale když se nad tim tak zamyslíš tak je to vlastně celkem pravda.

Září bylo celkově dost zajímavý (bylo, je, bude?). Slušelo by se oznámit, že máme internet od O2, jo od O2 což vysvětluje, to proč nám měsíc nešel. Za ten měsíc se zjistila, že sem celkem dost závislá na blogu, víc než na fejsbuku, júťůb, etc. To byla zajímavost číslo jedna.


Plynule přejdu na zajímavost číslo dvě.
Jsme si s ( ááá, jak já nesnášim vymýšlení krycích jmen) ní, strašně moc podobný v určitejch věcech, možná proto jí jistym zbůsobem tak nesnášim. Ale zas na druhou stranu je strašně moc ve kterejch jsme upně jiný. Takovej objev po 9ti letech. Wow. Měla bych si zatleskat. No, každopádně mě až neskutečně serou některý věci co dělá, fakt jí nechápu. A ona to taky nechápe. Teda myslim. Vlastně mě neserou žádný věci ale ty lidi. A zrovna ve věcech týkajících se lidí máme dost podobněj názor. Včera jsem se bavily o našich vzorech. Nemyslela sem, že má i stejný vzory. So, why?
Číslo 3
Fakt bez něj nemůžu bejt, on je totiž naprosto eh.. Boží? božský? Takovej ten průserář, kterej je fakt citlivej ale ne všem dovolí to zjistit. Pro většinu lidí debil, kretén a vůbec má i antiskupinu na fb. Ale pro mě je to jeden z nejlepších, nejdůležitějších a nejchápavějších lidí co jsem poznala. Jenom pro něj a díky němu jsem taková jaká doopravdy jsem, jaká chci bejt. I když vim, že se svojí šanci u něj zřejmě tak dva měsíce zaspala. Takže z Lásky asi bude půlroční platonické vzplanutí. Proč se sny nemůžou plnit, proč nejde vracet čas a proč sem tak blbá.
" jsi jedna z ních 5 nejlepších přítelkyň.." proto jsem mohla sedět v Porscháku. " mám tě rád moc rád" proto přišel, když mě chtěla sežrat nejmíň dvoumetravá krysa. " Miluju tě" proto jsem si lehla na tu mokrou trávu a dívala se s ním na hvězdy a proto už teď zas začínám brečet ( kurva).
zavolat? nezavolat? napsat? nenapsat?

Dneska už se mi nějak nechce pokračovat, tak někdy příště, snad.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama