Dno je dobrý na to aby sis ho prohlíd..

21. srpna 2011 v 20:05 | K. |  Žvásty všedních dnů
Už zase jsem za feťačku. No, jo. To je tak, když je někdo (nejmíň) roztrojená osobnost. Což mi připomnělo, že se u nás ve městě prej podařilo " vymítit" drogy, ( shodou okolností, poslední případ drog byl u nás na škole :D ) tak co to je kurva za lidi? Kdo jsou ti lidi co si stavej směšný příbytky u nás v ulici a "občas" si něco šlehnou nebo píchnou?
"..Městečko nedeleko Prahy by nikdo na první pohled netypoval na jednu z nejznámějších lokalit se stabilní a silnou drogovou scénou.." Vážně ne?


Dneska mám obzvlášť rejpavou náladu. Takže nepříklad naprosto nechápu proč s C. Mašína dělat hrdinu.. No, nebudu to řešit ale to bych nebyla já, kdybych si nerejpla. Některý věci asi nemá cenu vůbec řešit, protože každá věc má strašně moc pro a proti a nikdy nikdo nebude schopnej se na nich shodnout.


Chtěla bych takovou pěknou fotku, na který třískám raketou o zem a za mnou by mohla bejt vidět Hluboká. Chci jenom hrát a hrát a na nic nemyslet, protože když myslim tak prohrávám. Chci jenom ty přátele co ti řeknou dobrý, ty co ti nabídnou kapesník ty co se na tebe usmějou, když to nejvíc potřebuješ.
Ale zároveň, chci taky bejt ta stražně fríí a kůl, a.. a tak dál.A chci kamarády, který mě naprosto nechápou. Spousta věcí, který se vzájemně neslučujou.
Když se mě někdo ptá co chci bejt, většinou říkám, že nevim. Ale vim, chci na práva, jo už od mala. Ale k tomu věde neskutečně těžká cesta, která se naprosto vyhejbá tomu bejt fríí, tomu bejt z lidma co mě sice naprosto nechápou a fakt budou hodně rádi, když vůbec dodělaj základku. Ale díky mim mám aspoň nějakou možnost toho, že o tom, kdo mi snad jako jedinej rozumí aspoň něco uslišim. Že vědle něj zas budu moc proležet hodiny, dotíkat se ho, povídat si s ním. Na nic si nehrát.
Bejt s nic, s člověkem, kterej má vlastní názor tak jako já. Potřebuju slyšet jeho hlas. Dotíkat se jeho kuže, kráčet s ním ruku v ruce v dobrym i zlim, protože mi dva nikdy nebudem ti, který má každej rád. Potřebuju od něj podpořit, potřebuju ho. Tyhle prázdniny patřily jemu, už to mužu s jistotou říct. Prázdniny už jsou skoro u konce. Tak pořádně užít ten zbytek, já se jedu opalovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama