I wanna argue, but there is nothing to say..

3. července 2011 v 23:07 | K. |  Žvásty všedních dnů
Asi bych měla napsat něco jako úvodní článek, akorát nevim jak má takovej článek vypadat, takže ho asi psát nebudu. Budu předstírat, že je tohle pořád ten starej blog, kterej sem milovala a chtěla s nim bejt až do smrti.

Ona mi, jako jedna z mála popových zpěvaček vůbec nevadí!


Heh, už je 3. července, takže sem před třema dněma měla napsat jak dopadlo vysvědčení. No, sem trošku opožděná, ale lepší pozdě, než nikdy. Prospěla jsem s vyznamenáním. Haha. Tři dvojky. Ale mohla sem mít jenom 2, bohužel se zase uplatnila moje vlastnost všechno na poslední chvíli zkazit. ( chtěla sem napsat jiný slovo, ale rozhodla sem se, že dneska budu co nejmíň sprostá). Prázdniny se zatím vyvíjej trochu, nepředvídatelně. Myslela jsem, že se budu nudit. Ale ne dnešek je první den co jsem doma. Akorát se nejsem jistá jestli se ty prázdniny vyvíjej správnim směrem.
Já totiž, skrytě toužim po tom bejt průšvihář a rebel, ale nemám na to. Nejsem schopná níst vinu. Ale nebrání mi to v tom si hrát na někoho, kdo nic neřeší. Hlavně buď Kůl, víš co..
Vždycky sem chtěla bejt, někdo jako byli oni. Ty velký, který sem potkávala, když sem byla malá. Ty co měli tisce nezapomenutelnejch žážitků, na který by teď nejradši zapomněli, nebo už zapomněli. Líbilo se mi to, jak kouřili a pili na hřišti, dělali co je napadlo a nic neřešili. Líbilo se mi jak se na mě jedna z nich smála, i teď se někdy zasměje. Futr jí mám za jakej si vzor, i když jede ve drogách. Ale pro mě je ta velká, a já chci bejt jako ona.

Nesnáším svůj styl psaní, to jak neustále přeskakuju a odskakuju do tématu. Ale sem taková, nedá se nic dělat.

Asi před tejdnem jsem definitivně ukončila předešlej blog, a na tomhle už mám 6 rozepsanejch článků, já sem fakt marná. Možná, že bych na tom předešlim blogu mohla zveřejnit všechny ty rozepsaný články, některý z nich jsou prostě jen nedopsaný a některý takový až moc osobní, v tu chvíli, kdy jsem je psala. Jo, asi je fakt všechny nacpu do několika hodně obsáhlejch článků. Strašně se mi nechce měnit blog. Během toho roku a půl, jsem díky tomu blogu poznala spoustu zajímavejch lidí.. A navíc to číslo návštěvnosti 2332 ;D

Dneska jsem zas a znova v háji z Kuby ( ten co na minulim blogu neměl přezdívku)
Furt se mi to vrací, ty chyby co dělám.
Vim, že kdybych to tenkrát nezkazila, byli by sme spolu to teď..
Dělám spoustu věcí, co nechci. Ale nejsem schopná toho nechat. Co takhle jednou v životě, v tý jedný věci neudělat chybu? Chci vážně tak moc?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 P€ŤULK& P€ŤULK& | Web | 4. července 2011 v 13:27 | Reagovat

Mám ráda tvůj styl psaní, takže se mi to četlo dobře. Navíc s puštěnou písničkou od Katky Perryové :) Taky jsem jako dítě chtěla být jako ti velcí, co kouřili a pili a teď jsem ráda, že taková nejsem a doufám, že ani nebudu. Prázdniny užívám a snad si je ty užiješ taky! :)

2 Babu Babu | Web | 4. července 2011 v 16:03 | Reagovat

Taky jsem si říkala, co to tam dělá, a ještě nějaké nové vydání to je :D.... tak, třeba budeš mít štěstí. Já jsem to koupila v knihkupectví, co se jmenuje "Knihy Dobrovský" nebo tak nějak :D.
Haha, You are so gay, to mám chuť zazpívat všem homofóbním idiotům, co znám, to by pro ně byla rozhodně ta nejhorší urážka.
3 dvojky? O_o...to u nás neměl snad nikdo ;D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama