Červenec 2011

Třídenní

31. července 2011 v 23:39 | K. |  Žvásty všedních dnů
Pátek- datum fakt nevim
Od někuď mi něco hraje, hip hop- rap? nevim jakej je v tom rozdíl. Znáš, znáš a co tohle znáš? ne? ty asi hip hop moc neposloucháš co? neposlouchám ale někdy je lepší držet hubu. Dva lidi s vlastním názorem, to je na jeden stan až moc. Hááá jedna šest!! vole!

Člověk na čtrnáct dní odjede mimo civilizaci a všechno je jinak. Příjdeš domů, zapneš televizi, na kterou už sem asi půl roku ani nekoukla, pustíš očko ( no, jo každej dělá chyby) a ty vole, Amy já myslela, že si nesmrtelná.. Zas ta prokletá dvacetsedmička. Furt tomu nějak nevěřim.
Všimli jste si někdy toho, že má skoro v každý písničce slovo slzy. 
Takže 2 minuty ticha. 
 

Lost week

13. července 2011 v 21:47 | K. |  Žvásty všedních dnů
Bolí mě loket a díky tomu se mi povedlo distancovat se od všech společenských akci v duchu sezení a hřišti a neustálímu kouření. Už se mi s toho vážně dělá špatně. Právě teď sem si vzpomněla na chuť cigarety a.. No, ještě štěstí, že mě bolí loket. Fakt, je mi ze mně a z toho všeho špatně.
Vůbec sem poslední tejden neměla čas sem psát a když sem čas měla tak sem zas neměla náladu. Každopádně tenhle tejden byl legen.. počkej si ... dární. Jo, HIMYM s titulkama!! Ale zpátky k tomu minulímu tejdnu. Vlastně skoro celej tejden sem strávila v Labi, a to sem se v osmi zapřísáhla, že tam nikdy nevlezu! Šáhla na mě ryba.. Ale, když nad tim tak přemejšlim vlastně sem přísahu neporušila nešla sem tam dobrovolně. Nikdy nepřemejšlejte ve vodě nad tim, co všechno pod váma může bejt.. Zvlášť když jsou všude kolem vás lekníny, proud a za zádama máte zdymadla.

I wanna argue, but there is nothing to say..

3. července 2011 v 23:07 | K. |  Žvásty všedních dnů
Asi bych měla napsat něco jako úvodní článek, akorát nevim jak má takovej článek vypadat, takže ho asi psát nebudu. Budu předstírat, že je tohle pořád ten starej blog, kterej sem milovala a chtěla s nim bejt až do smrti.

Ona mi, jako jedna z mála popových zpěvaček vůbec nevadí!